WAGGA FUTSAL REPRESENTATIVE TEAMS 2017

UNDER 9 BOYS :          Lachlan Davis, Jim Howell,Arshbir Singh, Alen Skaria Shibu,

                               Harris Eyles, Adarsh Raj, Mackenzie Morton.

                               COACH: Jason Davis

UNDER 10 BOYS:         Mitchell Cubis, Gerard Curtis, Leo Rudd, Grady Barber,

                               Rohan Masson, Alok Philip, Alphy Thomas, Leo Rudd.

                               COACH: Tim Cubis

UNDER 11 MEZCLADO:  Alethea Levy, Kade Lyons, Vaughn Jenkins, Finn Jenkins,

                               Braxton Eyles, Callan Schwarz, Alex English.

                               Coaches: Damien Eyles and Drew Jenkins.

UNDER 12 BOYS ORO:  Harrison Watson, Clayton Gunning, Hugh Jenkins, Bryce Falepau, 

                               Zac Steele, Thomas Yongai, Jack Masson, 1 more player TBC.

                               Coaches: Mark Watson and Matt Owen.

UNDER 12 BOYS PLATA:Logan Fitzgerald, Joshua Surian, Cooper Gilham, Gabriel James,

                               Riley Knight, Harry Thomas, Lachlan Graham.

                               Coach: Darren Surian.

UNDER 13 GIRLS:        Bree Lyons, Gracie Goodyer, Hannah Stevens, Francesca Scott, 

                               Piper Scott,Zoe Jenkins, Ebony Warner, Zara English.

                               Coaches: Gary Lyons and Sam Gray.

 

UNDER 14 BOYS ORO:   Oscar King, Declan Rohrich, Irish Freemantle, Cooper Stormonth, 

                               Nicholas Jones, Fawaz Faris Qaro, Joshua Timothy-Nesbitt, Kai Watts.

                               Coaches: Bryan Lucas and Scott Rohrich.

UNDER 14 BOYS PLATA: Caelan Gray, Thomas Merrylees, Conrad Eyles, Oscar Knight, 

                                Thomas Dodsworth-Paton, Gus Goodyer, Michael Curtis, 

                                Pacifique Munazero.

                                Coaches: Andrew Ceeney and Chris Ayton.

UNDER 15 GIRLS:         Hope Gray, Zoe Anderson, Tara Bailey, Tia Lyons, Cassie Sutton, 

                                Amelia Hanson, Ingrid Weir, Tess Vaccari.

                                Coaches: Sam Gray and Gary Lyons.

UNDER 16 BOYS:          Luke Stevens, Aidyn Stephens, Matthew Moffat, 

                                Kein Crevatin, Ben Curtis, Kyle Pangallo, Nathan Tilahun,

                                Ryan Campbell.

                                Coaches: Frank Pangallo and Michael Moffat.

UNDER 18 GIRLS:         Christina Grauer-Kompos, Ashley Watt, Brooke Gayler,

                                Emilia Campbell, Jennifer Woodbury, Alana Marando, Kristen Prior.

                                Coach: Darron Watt.

UNDER 19 BOYS:          Gareth Veitch, Grant Jenkins, Ethan Walker, Adrian Jones, 

                                Zach Pinney, Kyle Yeates, Frazer Burns, Brad Yeomans.

                                Coach: Liam Dedini

      

  • Twitter Metallic
  • Facebook Metallic
  • YouTube Metallic